نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با ساز نرمه نای

وبلاگ آموزش ساز و موسیقی:آشنایی با ساز نرمه نای

آشنایی با ساز نرمه ناینَرمه‌نای (دودوک یا بالابان) یکی از سازهای بادی قدیم شرق است.نرمه‌نای
دارای نی مخصوص کوچکی است که قمیش خوانده می‌شود و معمولاً دارای ۹ تا ۱۴
سانتی‌متر درازا است. نی کوچک یا قمیش به‌وسیله بست چوبی انعطاف‌پذیری
احاطه شده‌است که در طول نی متحرک است و بر روی آن می‌لغزد. این بست برای
کوک کردن نرمه‌نای است، زیرا همین بست ،باز و بسته کردن دهانه نی را کنترل
می‌کند. این
ریمیکس بندری - نرمه نرمه راحله
دانلود آهنگ بندری نرمه نرمه راحله| کیفیت عالی 128 - 320 + لینک مستقیم |
زمان میکس 17 دقیقه آهنگ شاد بندری مخصوص جشن ها و مراسمات

دانلود آهنگ_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_کیفیت 128
دانلود آهنگ_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_کیفیت 320
 نمک دریا، یک نعمت الهی ارزشمند است که در طب سنتی و اسلامی به خوبی از آن یاد شده است ولی می تواند حامل املاحی مانند کادمیوم، جیوه، سرب و عناصر سنگین دیگر باشد که می تواند برای بدن خطرساز باشد. آقای دهقانی، کارشناس ارشد مهندسی شیمی، با روش تصفیه کردن، توانستند با جدا کردن خاک و نرمه های سنگ، نمک خالص خوشنرنگ را به دست آورند. 
چنانچه سرمایه گذار علاقمند و همچنین بازارِ مناسب یافت شود، ایشون می تونند این فعالیت را در سطح استان یا ملی ادامه دهند.
 نمک دریا، یک نعمت الهی ارزشمند است که در طب سنتی و اسلامی به خوبی از آن یاد شده است ولی می تواند حامل املاحی مانند کادمیوم، جیوه، سرب و عناصر سنگین دیگر باشد که می تواند برای بدن خطرساز باشد. آقای دهقانی، کارشناس ارشد مهندسی شیمی، با روش تصفیه کردن، توانستند با جدا کردن خاک و نرمه های سنگ، نمک خالص خوشنرنگ را به دست آورند. 
چنانچه سرمایه گذار علاقمند و همچنین بازارِ مناسب یافت شود، ایشون می تونند این فعالیت را در سطح استان یا ملی ادامه دهند
امروز قرانو باز کردم که بهم آرامش بده. واقعا آروم شدم. مرگ حقه. یاد معلم دیفرانسیل پیش دانشگاهیم افتادم. مادرش فوت شده بود. خیلی آروم بود. گفتیم چجوری داری با صلح با قضیه برخورد می‌کنین؟ گفت اینجوری نیست که دیگه نمیبینمش. حالا منم همینم. اینجوری نیست که دیگه هیچ وقت قرار نیست ببینمش. یه دنیای دیگه هست که اونجا دستای ما دوباره به هم می‌پیوندن و لب‌های من روی نرمه‌ی گوشت زمزمه میکنن اومدم پیشت عزیزم :) تا اون موقع بریم برسیم به زندگی عجیب و افت
این گوشواره جهت استفاده در دستگاه گوش سوراخ کن و برای افرادی می باشد که تازه اقدام به سوراخ کردن گوش خود نموده اند

...
سوراخ کردن نرمه گوش که از دیرباز در میان خانم ها با فرهنگ های مختلف رواج داشته است، قطعا در نوع خود بهترین گزینه برای آویزان کردن زیورآلات بوده است. چرا که سوراخ کردن دیگر قسمت های بدن همچون زبان و لب و یا حتی لاله گوش نیز خطرناک بوده و می تواند مشکلات زیادی را برای افراد به وجود آورد.
اما سوراخ کردن نرمه گوش یا همان غضروف پای
بزرگترین دغدغه من، ساعت 11 : چرا این پتو انقدر گرم و نرمه؟
بزرگترین دغدغه من، ساعت 11:30:چرا این کلاس عربی انقدر بدردنخوره
بزرگترین دغدغه من، ساعت 12:چرا این ساسوکه انقدر لوس و ننره؟
بزرگترین دغدغه من، ساعت 12:30:چرا گوشی تو مدرسه ممنوعه، ولی مدرسه تو گوشی نه!
بزرگترین دغدغه من، ساعت 1: چرا کرونا انقدر باکاست؟ چرا...آخه چرا استان ما باید سفید باشه؟ چرااااااااااااااا باید مجبور باشم در عرض یه هفته ناروتو شیپودن رو تموم کنم چون مدرسه ها احتمالا باز می
آیا سوراخ کردن گوش در محلی غیر از نرمه آن خطرناک است؟
بله، مدتی است که سوراخ کردن گوش آن هم در محلی غیر از نرمه گوش مد شده که این کار در درازمدت ممکن است باعث عفونت در ناحیه غضروف شود و التهاب و قرمزی گوش را نیز همراه داشته باشد.
سوراخ کردن بینی خطرناک است؟
این کار هم خطرهای خودش را دارد. آویزهایی که در بینی قرار می‌گیرند، خطرناک‌اند و احتمال عفونت در بینی را افزایش می‌دهند. از طرفی از عوارض کاشت نگین بدن، رها شدن آویز بینی و کشیده شدن آن هم
حالا بر این باور رسیده ام که دل تنها چیزی است که وقتی از دست برود، دیگر بر نمی گردد. یک لاشه ی متعفّن می شود در بطنِ بیابان. تنها چیزی است که فقط به یک نفر می بندد و وقتی بسته شد، دیگر باز نمی شود. حتّی اگر بعد از آن هزاران نفر بیایند و بروند و دل ببازند و خاطره بسازند، باز دل در گروِ همان است. در لا به لای مرورِ خاطراتش. هر کسی هر شب قبل از خواب، لاشه ی دلش را وسط مغزش می گذارد. جایی که کورترین نقطه ی دنیاست.
بعد پلنگِ دلتنگی چنگ می اندازد به نرمه گو
گچکاری و تخریب
باسلام خدمت همشهریان تهرانی 
اینجانب استاد قاسم ملتمسی هستم با بیش از بیست سابقه ای
کاری ، در خدمت شما عزیزان هستم
خدمات گچکاری اعم از گچ و خاک 
سفید کاری ،نرمه کشی خورده کاری 
رفع نم و تبله ،ابزارهای مدرن گلویی تاج نورمخفی تسمه 
دورلامپی ، قاب و قاشقی
تیغه چینی با سفال آجر بلوک ،پنل گچی دیواز پیش ساخته فوم،دار،عایق صدا
تخریب شومینه آرک و اپن 
گچکاری،و،بنای در تمام نقاط تهران پذیرفته میشو همین،الان ۰۹۱۲۰۱۴۶۱۴۲

زمان زیادی گذشت که فهمیدم اونی که میخوای نمیشه…فهمیدم بی تفاوتی بزرگترین انتقامه…تنفر یک نوع عشقه…دلخوری و ناراحتی از میزان اهمیته…!غرور بزرگ ترین دشمنه…خدا بهترین دوسته…سلامتی بالاترین ثروته…آسایش بهترین نعمته…فهمیدم رفتن همیشه از روی نفرت نیست…هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست…هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست…و هرکی میخنده، بدون درد و غم نیست…ظاهر دلیلی بر باطن نیست…فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست…فهمیدم جنگ کردن با بعضی‌ها
بررسی اجمالی
خارش نرمه ی ساق پا می توانند نشانه ای از مشکلات مختلف از پوست خشک گرفته تا آلرژی و دیابت باشد.
در این مقاله، ما برخی از شرایطی را که می توانند باعث بروز خارش در نرمه ی ساق پا شوند و همچنین درمان های خانگی و درمان های پزشکی که ممکن است باعث بهبود علائم شوند را شرح خواهیم داد.
ادامه مطلب
 زن، سرم را روی یک‌پاش گذاشته، خم شده و انگشت‌هاش را لای موهام یله داده به جست‌وجو. کف دستش هنوز عطر زردچوبه‌ی دیشب را می‌دهد که سخاوت‌مندانه، مشت کرده‌ و ریخته‌بود روی میگوها. منِ قدردانِ بودن‌اش، خوش‌خوشک و لرزان در آینه‌ی پشت شانه‌ام، چشم‌ها را خمار کرده‌ام و خط‌ِ پلک تازه‌ای را تمرین می‌کنم. مطابق دستورالعمل: از انحنای بیرون به سمت برگی چشم. زن میان شخم‌زدن‌هاش، به زخمه‌ی صورتیِ زیر موهام که می‌رسد پوسته‌ی نازک ملتهب‌ام ر
گُندله یعنی گلوله‌های تولیدشده از نرمه
سنگ‌آهن و سایر مواد افزودنی که نخست خام و سپس پخته‌شده و سخت می‌شود، و
برای احیا به روش سنتی تولید آهن در کوره بلند و یا روش‌های متعدد احیای مستقیم به کار می‌رود.
کنسانتره محصول کارخانه کانه آرائی است و
به‌صورت کانه‌های آهن دانه‌ریزی است که به شکل فیزیکی قابل‌مصرف نیستند،
این نرمه‌ها، تراوایی گاز را در بار کوره بلند به‌صورت ناموزون کاهش
می‌دهند و عملکرد کوره بلند را مختل می‌کنند و همین‌طو
رنگ نانو استخر و کاربردهای آن در استخرهای ویلائی
استخرهای ویلائی با توجه به در معرض بودن اقلیم های متفاوت برودتی و حرارتی همیشه در تنش های متوالی قرار دارند که باعث تخریب تدریجی رنگ استخر آن میشود . رنگ استخری نانو در استخرهای ویلایی یکی از بهترین روش های آب بندی استخر و رنگ استخر میباشد . البته باید در نظر داشت که بهترین حالت اجرای رنگ نانو استخر روی بتن صیقلی یا سیمانکاری نرمه میباشد . رنگ نانو استخر پس از خشک شدن تبدیل به لاستیک یکپارچه شد
میگم دخترک برام دعا کن
میگه دعا کن برا چکار؟
- دعا کن عاقبت بخیر بشیم
- یعنی دعا کنم پلیس بشی
- خخخخ اره همون
- چرا آتش نشان نمیشی. من آتش نشان بیشتر دوس دارم
- خب باشه اونم میشم
- پس دعا کنم چی
- عاقبتمان به خیر شود.
دوشب بعد
میگه : من تورو خیلی دوست دارم ببین انقدر (انگشت هاش را میاره بشماره) یکی دوتا چهارتا نههههه تا.
بعد میگه: تورو قد دنیای چاق دوست دارم
خودش میخنده خخخخخخ. یعنی میخاست بگه بیشتر از دنیا دوست دارم. میگه اندازه دنیای چاق. خخخخخخ
گرگ ش
لودینگ...منتظرم نتیجه ی دومین آزمون پیاپی غددی که دادم بیاد روی سایت و به امروز فکر میکنم...
ظهر که بیدار شدم هوا آفتابی بود،دم عصر نرمه بادی شروع شد و بعد صدای رعد و برق...اینجا چند هفته است که رعد و برق میاد و بارونش اما نه...چند دقیقه از دعای عاجزانه ام که خدایا ببارش،خدایا چرا گرفتیش آخه بذار بباره خب پیرمرد لجباز،نگذشته بود که بارید...فقط برای ده دقیقه ی کوتاه بارید و من زیر بارون دویدم تا مدیون دل خودم نباشم و وقتی که قطع شد گفتم مرسی مونقره
نمی‌دانم چه اصرار بیهوده‌ایست که ننویسم؛ آن‌هم حالا که بیشتر از هر وقتی انبوهِ کلمات شُره می‌کنند به حجمِ سرم و سرریز می‌شوند تا نرمه‌ی انگشت‌ها! احساس می‌کنم آنقدر در نادیده‌انگاری افراط کرده‌ام که بوی ماندگی گرفته‌اند. امروز اما انگشت‌ها را یله داده بودم سمت کاغذ و گوش به زنگ نشسته بودم که سوت‌ْکشان بیایند و رد بشوند از انگشت‌ها و قطارِ خسته‌ام دمی بیاساید. وقت نوشتن اما جمله‌ها چندپاره شد. چندتاشان گم شدند. یکی دوتاشان به کندی
حال و هواتو دوست دارمحال و هوای شب توی کویر رو داره وقتی گرم صحبتم
حال و هواتو دوست دارم
حال و هوای بعد از ظهرای پاییزی بعد از مدرسه رو داره
حال و هواتو دوست دارم
مثل ساعتای چهار بهاره که توی چمن زار نشسته باشم پیش رفیقام
حال و هواتو ذوست دارم
مثل نگاه کردن به دختر با تموم دوست داشتنشه
حال و هواتو دوست دارم 
اگه قراره بعدش شباش شب پاییز بشه و روزاش بی فروغ مثل زمستونحال و هواتو دوست دارم
اگه قراره بعدش هزار بار تیکه تیکه شم و دوباره بی میل به زن
یه خوشحالی خاصی بعد از رها کردن، ته دلم به وجود اومده؛ مثل بادکنکی که نخش از دست بچه‌ای رها شده باشه. تو یک روز آفتابی وقتی نشستی گوشه حیاط و خیره شدی به زمین اما سایه بادکنک رو می‌بینی که داره دورتر و دورتر می‌شه. امروز یه جایی خوندم که زندگی آدم‌هایی رو سر راهمون قرار می‌ده که بهشون نیاز داریم، نه اون‌هایی که دوستشون داریم. از صبح تا حالا به همین فکر می‌کنم؛ به «نیاز». می‌دونی فکر نمی‌کردم بتونم، اما یه جایی دیدم انگار همه مثل همن؛ کسی
اصطلاحات بازار و نکات مهم خرید

در بازار اصطلاحاً به این نوع سقف کاذب، سقف کاذب رابیتس گفته می‌شود و برگه‌های رابیتس‌ نیز به صورت 9 پل، 11 پل ، 13 پل و ... و بر اساس وزن هر برگ رابیتس خرید و فروش می‌شود. نکات مهمی که باید در هنگام خرید مد نظر داشت عبارتند از:
- میلگردها از فولاد نرمه باشد تا جوش پذیری مناسب داشته باشد.
- از رابیتس مناسب استفاده شود. به این معنا که هرچه فاصله نبشی‌های حمال از یکدیگر و همچنین میلگردهای افقی از یکدیگر بیشتر باشد، بر
سال ها گذشت...
فهمیدم همیشه اونی که میخوای نمیشه!
فهمیدم هرکسی که باهاته الزاماً "دوستت" نیست!
فهمیدم کسی که تو نگاه اول ازش بدت میاد یه روزی میشه صمیمی ترین دوستت و بلعکس!
فهمیدم که بی تفاوتی بزرگ ترین انتقامه...
تنفر یه نوع عشقه، دلخوری و ناراحتی از میزان اهمیته!
غرور بزرگ ترین دشمنه،
خدا بهترین دوسته و خانواده بزرگ ترین شانسه!
سلامتی بالاترین ثروته...
آسایش بهترین نعمته...!
فهمیدم "رفتن" همیشه از روی نفرت نیست...
هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست!
هرک
خواص بره موم برای بهداشت دهان و دندان
در حقیقت بره موم درمانی طبیعی برای بیماری‌های لثه، بوی بد دهان، بیماری‌های دندان و غشای مخاطی است. به بیان ساده‌تر، بره موم دوست خوبی برای بهداشت دهان است. 
دندانپزشکی جزو حوزه‌هایی است که بره موم را به عنوان یک محصول درمانی قابل اعتماد پذیرفته ­اند. این حوزه، بیشترین تحقیقات علمی را داشته و اکنون بره موم در تخصص‌های مختلف دندانپزشکی مانند بهداشت دهان، التهاب لثه و پاتولوژی غشاهای مخاطی دهان، جراح
روی صندلی چوبی به اتفاق یکی از دوستان نشسته بودم  و از طبیعت پارک ملت لذت می بردیم . نزدیک عصر بود  سرم را از قسمت بالای صندلی پایین انداختم تا خستگی بدن و شانهایم را دور بریزم . چشمم به تعدادی مورچه افتاد که به ستونی دنبال هم راه می رفتن  چند ثانیه خیره گشتم تا راهشان را بجویم 
در زیر سبزه های داخل پارک گم شدند وقتی خودمو راست کردم زیر صندلی را دیدم که با نرمه هایی از کیک و شیرینی ازدحام مورچه ها را جلب کرده بود و هر یک از مورچه ها به اندازه تو
الکترودهای Ear Clip: در این نوع الکترود دو صفحه یا دیسک به یک ابزار فنری شکل متصل هستند و هر دیسک در یک سوی نرمه (لوبول) قرار می گیرد. مقداری ماده هدایت کننده (Condueting) (نظیر ژل، کرم یا paste) روی دو سطح لوبول قرار می دهیم و بعد الکترودها را روی این ماده می گذاریم بواسطه فشاری که فلز وارد می آورد، این الکترودها ثابت می شوند و نیازی به چسب نیست، سمعک اینترتون این الکترودها مزایای متعددی دارند: 1 – دامنه AP در الکترودکوکلئوگرافی یا موج I در ABR، 30 درصد نسبت به
کنار پاتختی، تو خونه آبی رنگش خوابیده، با شال گردن بنفشم روش رو پوشوندم که سردش نشه. بچه گربه چهل و سه روزه ی من هنوز شیر میخوره. شیر خشک حل شده توی آب رو با سرنگ انسولسن بهش میدم. میخوره و شیطونی میکنه و میخوابه. زیاد میخوابه و موقع خواب تنفسش هر یک ربع بیست دقیقه توسط من چک میشه و خودم بهتر از هر کسی میدونم من چقدر ترس از دست دادن دارم. امیدوارم درک کنه من رو و ببخشه که خواب آرومش رو هر از گاهی بهم میزنم.
پیشیِ دوست داشتنیِ من خاکستریه با رگه های
وااای بالاخره این بخش نظریه ی مُثُل افلاطون تموم شد. روش گیر کرده بودم اساسی. اصلا عذاب بود خوندنش. خود نظریه نه ها. میدونم نظریه چیه کتاب جمهور افلاطون رو خوندم ولی این اصلا یه چیز قاطی بود. حوصله سر بر هم بود برا من به شخصه شاید از نظر بقیه خیلی کامل و خوب بیاد. هوووراااا رسیدم فصل جدید. دلم میخواد زودتر تموم کنم کتابه رو. بشینم پای کتابایی که خریدم. 
صبح ساعت شیش شیشو نیم بیدار شدم ولی ساعت نه نیم یهو باتریم تموم شد خوابم برد :دی خیلی رو اعصابم
گوشواره یکی از جواهرها است که از زمان گذشته تاکنون و در فرهنگهای مختلف زنان و مردان استفاده می‌کردند و به گوش خود نصب می‌کردند.

مدل‌های گوشواره
گوشواره آویزان: 
این گوشواره از نرمه گوش آویزان می‌شود، و همانگونه که اسم گذاری شده‌است به صورت آویزان و قدی است. معمولاً در این نوع سبک از سنگ‌ها درشت خیلی کم استفاده می‌شود ولی تزین آن با جواهرات ریز به زیبایی آن می افزاید.
گوشواره‌های آویزانی را به افرادی که گردنی بلند دارند توصیه می‌

توضیحات فایل
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت استخراج روغن در ۱۲۱ اسلاید قابل ویرایش به زبان فارسی و لاتین همراه با اشکال و تصاویر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت استخراج روغن،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
۱۹۹۸: تولید سالیانه ۱۷ نوع چربی و روغن (شامل ۴ نوع چربی حیوانی و ۱۳ نوع روغن گیاهی) بیش از ۱۰۰
گروه مهندس استخر
مشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  تجهیز  و اجرای کامل پروژه های : 
استخر ، آبنما ، جکوزی ، پارک آبی ، مجتمع آبدرمانی 
اتاق ماساژ  ، تونل مه  ، حمام سنتی 
سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمک
در ایران و کشورهای همجوار 
آببندی استخر با چسب آببندی
• فرکوتاپ SA12 برپایه پلیمرهای اصلاح شده مناسب جهت ساخت ملاتهای چسبنده بر روی سطوح بتن، و بعنوان ماده آب بند و واسطه چسبنده قوی برای تعمیرات سطوح بتنی و سیمانی تولید گردید
ماکان جان سلام،این آخرین مکالمه‌ی من و شماست. امیدوارم که حالت خوب باشه و اون بالا که هستی به ما فانیا فکر نکنی و زندگی جاودانه‌ات رو با خوشی بگذرونی. امیدوارم اونجایی که هستی باب میلت باشه عزیزم. نمی‌دونم زمان اون بالا چجوری میگذره ولی امیدوارم آینده‌ی خوبی داشته باشی. قرار نبود انقدر زود بری پیش برادرت‌.از حال من اگر بپرسی باید بگم خوبم. هر از چند گاهی به آسمون نگاه میکنم و تصور میکنم شما نشستی یه گوشه‌ی عرش کبریایی و میبینی چقدر غم دار
در اغلب موارد فیلرها بین 6ماه تا دو سال باقی می مانند، اگرچه نتایج نشان می دهند که تکرار درمان، دوام آنها را بیشتر می کند. چندین پرکننده نیمه دائمی وجود دارد که اثر آنها می تواند تا پنج سال یا حتی بیشتر باقی بماند.
محصولات زیبایی این حوزه دارای نام های مختلفی هستند اما همه آنها به همان روش عمل می کنند. بنابراین به یاد داشته باشید، اگر نام هایی مانند پرکننده پوستی، پرکننده بافت نرم، پرکننده آرایشی تزریقی، پرکننده صورت یا پرکننده چروک را مشاهد
دخترم، عزیز دلم
می‌خواهم امروز برایت از غمی بنویسم که این روزها روی سینه‌ام سنگینی می‌کند، قلبم را در هم می‌فشارد و دلم را به درد می‌آورد. این روزها وقتی سوار مترو می‌شوم، ترس برم می‌دارد و وقتی سوار اتوبوس می‌شوم یا توی صفی به انتظار می‌ایستم، تنم به لرزه درمی‌آید.

نور چشمم
امروز توی قطار مترو، دخترهای بسیاری را دیدم که شبیه هم بودند؛ دخترهایی که آنقدر سرهایشان پایین بود که پیرزن‌ها، مادرهای کودک به بغل و زن‌
شنوایی شناس می تواند امواج پاسخ شنیداری ساقه مغز را به صورت ولتاژهای مثبت و منفی بر حسب اینکه کدام الکترود به کدام ورودی تقویت کننده متصل شده است ، ثبت کند.
در بیشتر ثبت های ABR ، الکترود واقع شده در بالای پیشانی یا ورتکس به ولتاژ ورودی مثبت ( Non inverting ( تقویت کننده و الکترود واقع شده نزدیک نرمه گوش به ورودی منفی ( inverting ) تقویت کننده متصل می شود. توسط این روش قله های ولتاژی مثبت( امواج  I و III و V ) در سمت بالا و دره های ولتاژی منفی به سمت پایین رسم می
آن‌جا ایستاده بودیم. دستانت سرد بودند و دستان من گرم و چشمانت خیس بودند و چشمان من نه. گفتی:« دست‌هاش، ببین دست‌هاش رو.» و من خیره به دست‌ها ماندم، به آن که رو به پایین بود و آن که رو به بالا. پابه‌پا می‌کردی و دستانت را به پالتویت می‌ساییدی تا گرم شوند و من از خودم می‌پرسیدم مگر دستان من گرم نیستند تا دستانت را گرم کنند؟ دستت را در جیبت کردی و مشغول چرخاندن آن کارت شدی. از این که مچت می‌چرخید، می‌فهمیدم. گفتی:« چشم‌ها.» و چشمان من دور گشتن
از آن جایی که سیم های الکترود ممکن است تا حدی به عنوان یک آنتن در جمع آوری فعالیت الکتریکی ناخواسته ( از هوا ) عمل کنند ، سیم های کوتاهتر مطلوب هستند. به طور معمول سیم الکترود در حدود 1 متر ( در حدود 3 فوت ) می باشد و در بیشتر مکان های اندازه گیری مناسب است. اما سیم های کوتاهتر (2 فوت یا کمتر ) برای کاهش آرتی فکت در محیط های آزمایشی نویزی ارجح تر هستند. یک ترکیب بی نظیر الکترود و تقویت کننده Amplitrode)) در فصل 3 معرفی شده است. همچنین بافتن یا در هم پیچیدن سی
نمی دونم از کجا شروع کنم؟از خوبیت از امیدت از حرفهای پر از ماهت یا از چشات که من’ کشته حتی از عصبانیتت چون اونم برام غنیمته کاش بدونی که چه قدر دوستت دارم کاش بدونی ارزشت بیشتر از این حرفهاست تو برام مثل بارونی که برام همیشه سبکی میاره مثل بارون از آسمون به دل عاشق من می باره مثل بارون صدات برای دل آدمی آرام و نرمه . چه خوبه بودنت چه خوبهه احساست و حتی لمس کردنت انقدر دوست دارم به اون شونه هام سرت را  بزاری و حرفهای دلم رو بهت بگم باهات گریه ک
سخته بعد 15 سال یهو دیگه نداشته باشیش... سخته توی 20 سالگی چیزیو که از خودت برات عزیزتره از دست بدی... واسه چی؟؟ بخاطر یه ماست؟؟
چند ساله هیچکدوممون ماست نمیخوریم
سخته مامانت وقتی ماست ببینه بزنه زیر گریه و خودتم حالت بد بشه ولی با این حال سعی کنی حال مادرتو خوب کنی...
سخته نتونی حقتو بگیری و یکی راست راست بچرخه تو شهر (با خودم میگم شاید عذاب وجدان داره، تو از کجا میدونی؟؟) با این افکار آروم میگیرم...
امشب نشسته بودم رو به روی کیک که دو تا شمع روش بود(
ورق ST37 چیست ؟
ورق ST37 نوعی ورق سیاه به شمار می رود. این ورق سیاه که تحت استاندارد DIN 17100 آلمان است ، یکی از اصلی ترین فولاد های غیر آلیاژی می باشد که جزء فولادهای مورد استفاده در صنایع ساختمان سازی به حساب می آید.
ورق های سیاه ST37 تحت عنوان فولاد نرمه نیز در صنعت شناخته می شوند که به دلیل کربن پایین ، استحکام بالایی داشته و در صنعت و ساختمان سازی کاربرد گسترده ای دارد.
به دلیل میزان پایین کربن در ST37 ، خاصیت جوش پذیری در این نوع ورق بسیار بالا است و ب

تقسیم بندی نما برای شیارای چهار سانتی که با استفاده از مصالح شیشه،وفوم یا آلمینیوم 
بعد اینکه اندازه ها مشخص شد شروع به کار گذاشتن شیشه و یا آلمینیوم در اندازه های دلخواه به صورت عمودی وافقی البته این راهم باید درنظر گرفت فاصله هر دهنه که شیشه گذاری شده یا فوم کار شده اگر فاصله مابین شیارا از یک متر ارتفاعش کم بود میشود کار تمیزی رو اجرا کرد که اندازه استاندارد آن ۷۰ سانت میباشد خلاصه بعد اجرای شیشه گذاری یا چسباندن فوم نوبت میرسد به مصال
NAQIB POOL GROUP
NAQIB ESTAKHR GROUP
گروه نقیب استخرمشاوره  ،  محاسبه  ،  طراحی  ،  نظارت  ،  ساخت تعمیر ، بازسازی و نوسازی کامل پروژه های : استخر شنا : خصوصی و عمومی جکوزی : معمولی ، تلفیقی ، درمانیمجموعه پارک آبی ، رودخانه مصنوعی ، استخر موج ، اتاق بارانمجتمع آبدرمانی  (هیدروتراپی ) ،  مجموعه اسپا  و  ماساژ ، حمام سنتی ایرانی سونا خشک ، سونا بخار ، سونا برف ، سونا نمکآبنما ، برکـه  ، دریاچه مصنوعیدر ایران و کشورهای همجوار 
زیر کار قبل از نصب کاشی استخری
قصه نوح علیه‌السّلام
یک
 در اخبار است که ابلیس لعنت‌الله از عذاب بترسید. قصد کرد که در کشتی رود. همی‌بود تا آخر چیزی که در آنجا شد خر بود. ابلیس دست در دنبال وی زد و آب غلبه کرد. نوح حمار را گفت: «درآی پیش‌ از آنکه هلاک شوی.» و ابلیس نمی‌گذاشت. نوح گفت: «درآی ای ملعون» حمار را، ابلیس درآمد و در گوشه‌ای بنشستن. نوح ندانست تا آنگه که اهل کشتی را در کشتی راست می‌نشاند ابلیس را دید. گفت: «ترا ای ملعون، کی درین‌ جای آورد؟» گفت تو. نوح گفت: «من ترا کی

ساخت اسکلت فلزی
سازه فولادی نوعی سازه که مصالح اصلی آن  برای تحمل بارها و انتقال آن‌ها به کار می‌رود از فولاد است.
اتصالات به کار رفته در این نوع سازه‌ها از نوع جوشی، پرچی یا پیچ می‌باشد
و بسته به نوع اتصالات ،قطعات طرح شده و کنترل‌های مربوطه بر روی آن‌ها انجام می شود.
در حال حاضر فولاد از مهم‌ترین مصالح برای ساخت ساختمان و پل و سایر سازه‌های ثابت است .
مقاومت فولاد (تنش تسلیم) مورد استفاده در بازه۲۴۰۰kgr/cm ۲ تا
۷۰۰۰kgr/cm  است که برای
نمی دونم از کجا شروع کنم؟
از خوبیت از امیدت از حرفهای پر از ماهت یا از چشات که من’ کشته حتی از عصبانیتت چون اونم برام غنیمته کاش بدونی که چه قدر دوستت دارم کاش بدونی ارزشت بیشتر از این حرفهاست تو برام مثل بارونی که برام همیشه سبکی میاره مثل بارون از آسمون به دل عاشق من می باره مثل بارون صدات برای دل آدمی آرام و نرمه . چه خوبه بودنت چه خوبهه احساست و حتی لمس کردنت انقدر دوست دارم به اون شونه هام سرت را  بزاری و حرفهای دلم رو بهت بگم باهات گریه
ببخشید چقدر مطالعه دارید؟؟؟؟
کم
علتش چیه؟
حالم بهم میخوره!!! چرا؟

علت دیگه ای که قبلا هم در مورد مطالعه بحث شد....فونتها و مانیتور ها و تخته وایت بردها و تخته سیاه ها و برگه کاغذها ووو... که خوندن رو بشدت آزار دهنده، کوووورررررر کننده، قطع کننده انگیزه خوندن، از یه کم دور نمیشه خوند و محوه کلا و جدیدددد هم ساخته شده جدید...طرف احساس میکنه که چشاش کووورره دیگه چی شد!!!! از اونور هم مافیای پزشکی درمانی که با اون دستگاههای ساخت ابلیسشون بیناااااااا
آهن در ساخت ساختمان ها کاربردهای زیادی دارند، در یک ساختمان در حال ساخت قبل از بکارگیری از هر نوع آجر یا سیمان و گچ از فلزات مختلفی جهت ساختن چهارچوب ساختمان استفاده می کنند به این چهارچوب اسکلت فلزی می گویند.
باید گفت که مهمترین آهن آلات بکار گرفته شده در ساخت اسکلت فلزی ساختمان ها عبارتند از:
تیرآهن , ناودانی , نبشی , میلگرد , ورق و...
آهن تهران مرکز فروش آهن در تهران می باشد.این مرکز کلیه آهن آلات را با قیمت مناسب عرضه می نماید.آهن دارای سط
صبح رو با انهدام روحی شروع کردم. رفتم سماور روشن کنم که چایی بزنم بر بدن چشمم خورد به کیکی که دیروز مادری واسم گرفته بود، درواقع دیروز که مهمون داشتیم دور از چشم بقیه به مادری گفتم حواسم هست که منو پشم فرش خونه هم حساب نمی کنیا، پروانه شدی دور همه می گردی ولی چشمت دخترت رو نمی بینه که تو آشپزخونه همش کار می کنه. تقریبا دوساعت بعد رفتن مهمونا با کیک و شیر اومد پیشم :) امروز صبح که جلدشو دیدم دوباره یاد دیروز افتادم و خیلی ناراحت شدم. من نسبت به آد

تقسیم بندی نما برای شیارای چهار سانتی که با استفاده از مصالح شیشه،وفوم یا آلمینیوم 
بعد اینکه اندازه ها مشخص شد شروع به کار گذاشتن شیشه و یا آلمینیوم در اندازه های دلخواه به صورت عمودی وافقی البته این راهم باید درنظر گرفت فاصله هر دهنه که شیشه گذاری شده یا فوم کار شده اگر فاصله مابین شیارا از یک متر ارتفاعش کم بود میشود کار تمیزی رو اجرا کرد که اندازه استاندارد آن ۷۰ سانت میباشد خلاصه بعد اجرای شیشه گذاری یا چسباندن فوم نوبت میرسد به مصال
خیلی وقت پیش برای معرفی استان محل زندگیم تصمیم گرفتم یه پست با این موضوع بذارم و حالا هم دومین پست رو، برای معرفی فرهنگ و اداب و رسوم محل زندگیم؛ میذارم.
مردم تربت جام توی هر مناسب اداب رسوم خاص خودشونو دارن دقیقا مثل همه شهر های ایران و دنیا ومتاسفانه امروزه  یا خیلی از اون اداب و رسوم ها به فراموشی سپرده شدن ویا دچار تحریف و تغییر شدند.
یکی از جالب ترین اداب مردم تربت جام؛ مربوط به تولد نوزاد میشه که برای من خیلی جذابه.
موقع تولد بچه کسی که
پخش آسفالت
در این قسمت در نظر داریم شما را با انواع پخش آسفالت و تهیه آن آشنا کنیم . از انواع آسفالت می توان به آسفالت گرم ،آسفالت حفاظتی ، آسفالت سرد ،اشاره کرد که خود این نوع ها به قسمت های دیگری تقسیم می شوند به آنها اشاره خواهیم کرد .
پخش آسفالت عمده فعالیت شرکت های بزرگ و پیمانکاری آسفالت می باشد . ضمن اینکه شرکت ما یعنی آسفالت و ایزوگام ایلات زاده یکی از بزرگترین مجری ها و پخش کننده آسفالت در تهران، کرج و شهر های طراف میباشد و جهت هرگون
مرد طاس بازی را شروع می‌کند. راه می‌افتیم. از پشت زمین دوم تنیس می‌رویم به طرف ساحل کارون. ساحل،‌ سنگی است و بلند. آب‌،‌ آرام تن می‌کشد به صخره‌های ساحل و رو هم می‌غلتد. می‌نشینیم رو یکی‌ از نیمکت‌ها. رنگِ نیمکت،‌ سبز چمنی است. پیش رویمان کارون است با آرامشی عمیق و رازدار. هر دو سکوت کرده‌ایم. نمی‌دانیم از کجا شروع کنیم.

...

صدای سنگینِ کارون تو گوشم است. بوی تلخِ درختان بید و بوی گس درختان میموزا و بوی چمن،‌ قاطی هم،‌ کامم را پر کرده
وَخَذاریفِ مارِنِ عِرْنینى 
تیغه های بینی

.
خذاریف جمع خذروف ؛ تخته ها و چوبها که هودج را بدان مربع گردانند (دهخدا) چرم پاره کرده که کودکان در آن ریسمان کنند و بدو دست بکشند تا آواز کند. (فرهنگ جهانگیری ). این فراز دراغلب ترجبه عنوان بره ها یا نرمه های بینی ترجمه شده است، از آنجا که نرمه های ظاهری بینی دوتاست واگر منطور این دو بود لغت مثنی بکار برده می شد نه جمع ، بنظر می رسد منظور تیغه های متعدد درون بینی است که در عملکرد بینی اهمیت و نقش حیات
متن آهنگ سیل شایع به همراهی هیدن-متن آهنگ

چشا رو به اَبراستووی عمقم خود غواص
نوک پا سر بالا دست بازسلامتی هر کسی تنهاست
دنبال اسم در کردن لا دُخیاس یاروکار خفنش اینه دیشب تووی پاسگاه بود
میگن شایع داره توو صداش داروارادتِ یه شهر باهامه چراغ خاموش
نه عکس توو بنز داره حاجیتنه اگه جایی یه گنده ای باشه لای پاشیم
شناس شهر نیستم با پلاک وارداتیصِدام معروفه عِین صدای آژیر
یه سری کِی وقت کردن لاشی شن اِنقدکی وقت کردن استاد نقاشی شن اِنقد
حاجی مل
پی‌دی‌اف
در هوای درنگی بر اشعار احمد خویشتن‌دار لنگرودی

نزدیک به‌ساعت پنج بعدازظهر است. ساقه‌های خوشه‌بسته‌ی شالی در بادِ
برخاسته، رقص می‌زنند و تشت لب‌پ‍َر باران‌در ارتفاع ابرهای سیاه آسمان، خمیازه‌ بر
زمین می‌کشد.

لباسم را که ‌پوشیدم و از پله‌ها‌ی ساختمان پایین ‌آمدم، رگبار باران داشت ساقه‌های شالیزار را درهم‌ می‌شوراند...

درنگی بر اشعار احمد خویشتن‌دار لنگرودی، شش‌و‌نیم عصر روز چهارشنبه،
نوزدهم تیرماه، با نیم‌ساعت د
پی‌دی‌اف
در هوای درنگی بر اشعار احمد خویشتن‌دار لنگرودی

نزدیک به‌ساعت پنج بعدازظهر است. ساقه‌های خوشه‌بسته‌ی شالی در بادِ
برخاسته، رقص می‌زنند و تشت لب‌پ‍َر باران‌در ارتفاع ابرهای سیاه آسمان، خمیازه‌ بر
زمین می‌کشد.

لباسم را که ‌پوشیدم و از پله‌ها‌ی ساختمان پایین ‌آمدم، رگبار باران داشت ساقه‌های شالیزار را درهم‌ می‌شوراند...

درنگی بر اشعار احمد خویشتن‌دار لنگرودی، شش‌و‌نیم عصر روز چهارشنبه،
نوزدهم تیرماه، با نیم‌ساعت د
اِلهى اُحْصى عَدَداً وَذِکْراً اءَمْ اَىُّ عَطـایاکَ اءَقُومُ بِها شُکْراً وَهِىَ یا
مـعـبـود مـن کـدامـیـک از نعمتهایت را بشماره درآورده و یاد کنم یا براى کدامیک از عطاهایت به سپاسگزارى اقدام کنم در صورتى که آنها
رَبِّ اَکْثَرُ مِنْ اَنْ یُحْصِیَهَا الْعآدّوُنَ اءَوْ یَبْلُغَ عِلْماً بِهَا الْحافِظُونَ ثُمَّ
اى پروردگار من بیش از آن است که حسابگران بتوانند آنها را بشمارند یا دانش حافظان بدانها رسد سپس اى خدا
ما صَرَفْتَ وَدَرَاءْت
پخش آسفالت
در این قسمت در نظر داریم شما را با انواع پخش آسفالت و تهیه آن آشنا کنیم . از انواع آسفالت می توان به آسفالت گرم ،آسفالت حفاظتی ، آسفالت سرد ،اشاره کرد که خود این نوع ها به قسمت های دیگری تقسیم می شوند به آنها اشاره خواهیم کرد .
پخش آسفالت عمده فعالیت شرکت های بزرگ و پیمانکاری آسفالت می باشد . ضمن اینکه شرکت ما یعنی آسفالت و ایزوگام ایلات زاده یکی از بزرگترین مجری ها و پخش کننده آسفالت در تهران، کرج و شهر های طراف میباشد و جهت هرگون
پخش آسفالت

ابر چیست:
ابر توده‌ای متراکم از قطرات ریز آب و یخ است که در لایه های  زیرین و میانی اتمسفر ( هوا کره ) تشکیل می‌شود ، در صورتی که صعود بخار آب به آرامی صورت بگیرد ، ابر های نازک بوجود می آیند و اگر صعود بخار به سرعت انجام شود ، ابر های توده ای تشکیل می شوند . ابرها بر اساس شکل و ارتفاع شناخته می شوند ، و پیشوند های آنها هر کدام معنای خاصی دارد ، به عنوان مثال سیرو به معنی دسته ی مو ، آلتو به معنی ارتفاع میانه ، نیمبو به معنی باران زا ، کومولو به م

برای مرتب کردن ابرو ها شاید شما نیز دوست داشته باشید شکل دخترانه و ساده ای را برای آن ها ایجاد کنید ‌. وقت گذاشتن در سالن های آرایشی برای مدت های زیادی برخی اوقات می‌تواند برای افراد خوشایند باشد و گاهی اوقات نیز نمی‌تواند رضایت کامل آن ها را جلب نماید . مثلا برخی از آرایشگرها ابروهای بسیار نازکی را به ما تحویل می‌دهند که خب مسلما چنین ظاهری باعث افزایش سن ظاهری ما شده و برای ما خوشایند نخواهد بود . روش های ساده ای وجود دارند که می توان در
سلااااااام سلااااام سلاااااام سلاااااام خوبید؟منم خوبم!جونم براتون بگه که جمعه ظهر شاه گل اینا رفتند و دیروز ما خودمون اومدیم این خونه و پیمان یه خرده هال و زیر زمین و اتاقارو جارو کرد و خاک و خلاشو برد ریخت بیرون و بعدش شیشه بره اومد شیشه هارو انداخت و رفت سیم کش هم اومد دو تا سیمو یادش رفته بود لوله خرطوم بندازه و بذاره لای دیوار(زیر داکت بودند یکیش مال چراغ راهرو بودو اون یکی هم مال آیفون بود) اونارو انجام داد و رفت و دوباره پیمان مشغول تم
پرش به ناوبریپرش به جستجو

قلعه‌الموت
دژ حسن صباح

نام
قلعه‌الموت

کشور
 ایران

استان
قزوین

شهرستان
قزوین

بخش
رودبار الموت
اطلاعات اثر
نام‌های دیگر
قلعه‌حسن

نام‌های قدیمی
دژِ الموت

نوع بنا
سنگ و گچ

کاربری
دفاعی، نظامی

دورهٔ ساخت اثر
پیش از مادها

بانی اثر
قبایل ایرانی
اطلاعات ثبتی
شمارهٔ ثبت
۷۲۵۲

تاریخ ثبت ملی
۱۲ بهمن ۱۳۸۱

قلعه‌الموت

روی نقشه ایران۳۶٫۲۶۴۰°شمالی ۵۰٫۳۵°شرقی

میراث کهن

بقایای قلعه الموت
قلعهٔ الموت یا دژ الموت 
عشق بازی قبل از نزدیکی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و عشقبازی زن و مرد روی تختخواب قبل از نزدیکی باید به قدری خوب باشد تا بتوانند یک رابطه جنسی و نزدیکی منحصر به فرد را با یکدیگر تجربه کنند. میل جنسی، غریزه ای است ذاتی در انسان که بایستی به آن پاسخ داده شود. رابطه جنسی به مانند داستانی است که باید در ابتدا به خواندن مقدمه پرداخت و سپس وارد متن اصلی شد. عشق بازی مجموعه‌ای از رفتارهاست که در حکم مقدمه کتاب عمل می‌کنند. عشق بازی قبل از نزدیکی ف
وبلاگ موسیقی و ساز

تنبک تنها ساز کوبه ای محسوب می شود که از ۱۰ انگشت برای اجرای آن استفاده می شود 

تنبک (تمبک، دمبک، دندونک و ضَرب) یکی از
سازهای کوبه‌ای ایرانی است. این ساز پوستی، از نظر سازشناسی جزء طبل‌های
جام‌شکل محسوب می‌شود که از این خانواده می‌توان به سازهای مشابه مانند
داربوکا در کشورهای عربی و ترکیه و همچنین زیربغلی در افغانستان اشاره کرد.

دربارهٔ وجه تسمیه این ساز، هنوز یک رای
نهایی حاصل نشده‌است. بهمن رجبی معتقداست که
قیمت میز ناهار خوری 6 نفره ، 4 نفره ، 8 نفره و ... می تواند عامل مهمی برای تصمیم گیری ما در انتخاب میز ناهار خوری و حتی اینکه تصمیم بگیریم میز ناهارخوری جدید را بخریم یا نه داشته باشد. گام بعدی در نظر گرفتن صندلی های ناهارخوری است ... . میز ناهار خوری HN37 به نظر می رسد که به راحتی براق و صاف است، در حالی که در کنار عقب گرد و صندلی های ناهار خوری منحصر به فرد، مانند صندلی سانتو، به نظر می رسد.
میز تحریر ... یک بازی عالی با صندلی ناهار خوری است که می توان
آنچه از گذشته نسل به نسل در جریان گذر زمان به صورت رفتار های گوناگون در افراد تجلی می یابد، گاهی چنان دگر گون می شود که از آن فقط یک نماد باقی می ماند. هر رفتار ساده ای که از شخصی در اجتماع سر می زند ناشی از انعکاس فرهنگ یا خرده فرهنگ است و گویش و لهجه محلی، خود نیز یکی از نماد هاست. گویش و لهجه گنابادی از نمونه های کهن زبان فارسی است که کمتر دستخوش تغییرات اساسی قرار گرفته است و بسیاری از کلمات به صورت فارسی اصیل تلفظ می شود.آنچنان که دکتر شریعت
 ماستیک کف پس از استفاده روی بتن تازه و انجام کارهای ماله کشی سطحی سخت و بدون خلل و فرج ایجاد می کند که در مقابل خوردگی و سایش مقاوم است ودر کف سازی نیاز است.پودری شکل به رنگ خاکستری یا رنگ مورد در خواست و حاوی سنگدانه های ریز در راهسازی نیز از تراکم ناپذیری لیکا برای کنترل نشست پلاستیک بستر های سست استفاده می شود .همچنین جذب آب مناسب ،تخلخل و دوام لیکا آن را برای کشاورزی بدون خاک مناسب ساخته است . همین خواص باعث شده است تا در تصفیه فاضلاب های
فضایل حضرت علی اکبر(ع)
بعضی افرادبرروی بیوگرافی شخصیتهابسیارمانور می دهند. مابه این مسائل چندان اهمیت نمی دهیم. مثلا در مورد امام سجاد(ع) می
گویند زن ایشان ایرانی بوده؛ اما اولا اختلاف روایت است. شهید مطهری این مسئله راتایید نمی کنند ودکترجعفرشهیدی درکتاب زندگانی
امام سجاد(ع) دلایلی بررداین مسئله راآورده است.
درموردزندگانی حضرت علی اکبر(ع) نیزاختلاف است مثلا
سن ایشان را برخی زیر20سال وبرخی 25 یا 27 یا 29 سال نوشته اندوبرخی گفته اند نام مادر ای
  عمه زری اجازه م م می میدی ک که ب برم توی ک کو کوچه ب بازی کنم؟  
زری؛ توی کوچه خبری نیست که . کجا میخوای بری؟ لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره رو دید بزنی !.. درست میگم ؟ 
ادوین : آ ا اخه از وق وقت وقتی منو برده بودن پر پرشگاه تا حالا. دلم تنگ ش ش شده واسش 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ولئ زود برگرد خونه . 
ادوین که در عالم کودکی هایش از دنیای پلی
فارس نوشت:: ماه رمضان در فرهنگ ایرانِ اسلامی دارای
احترام فراوان بوده است و در این ماه مردم اقبال بیشتری به راز و نیاز با
خدا و انجام عبادات داشته‌اند. در فرهنگ مردم تهران نیز این مورد به چشم
می‌خورد و در کتب تاریخی متعددی این موضوع منعکس شده است. جعفر شهری در جلد
سوم کتاب «تهران قدیم» در این باره می‌نویسد:

ریزه‌خوانی و مناجات
تقریباً از سه ساعت به اذان مانده یعنی با اولین
ریزه‌خوانی‌های مناجاتیان، زن‌ها بیدار شده یکدیگر را برای پخت
♠♣♥♦صفحه۸ خط هفتم داستان حقیقی جالب 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پ
    د     دا       دت             
زری؛ توی کوچه خبری نیست که . کجا میخوای بری؟ لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره رو دید بزنی !.. درست میگم ؟ 
ادوین : آ ا اخه از وق وقت وقتی منو برده بودن پر پرشگاه تا حالا. دلم تنگ ش ش شده واسش 
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ولئ زود برگرد خونه . 
ادوین که
♠♣♥♦صفحه۸ خط هفتم داستان حقیقی جالب __________ ______________ _______
زری؛ پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟ نبآید این حرف‌و جلوی کسی بگی ، به همه بگو مسافرت بودی این دو هفته. رو . پس برؤ ول
 داستان  کوتاه      راز یک تقدیر  تلخ   
♠♣♥♦صفحه۸ خط  هفتم    داستان حقیقی  جالب ______________________________________________  عمه زری  اجازه م م می میدی  ک که ب برم  توی ک کو کوچه  ب بازی کنم؟  زری؛  توی کوچه خبری نیست که  .  کجا میخوای بری؟    لابد. مخوای بری باز. یواشکی و طوطی کاسگکو مادام پیره  رو دید بزنی !..  درست میگم ؟ ادوین :  آ ا اخه  از وق وقت وقتی  منو برده بودن  پر پرشگاه   تا حالا. دلم تنگ ش ش شده  واسش زری؛   پرپرشگاه چیه؟ منظورت پرورشگاهه؟   نبآی
  روایتی مستند از زندگی عجیب یک کودک که در شب  سرنوشته و گرم تابستان از سر شیطنت و بازیگوشی به باغ همسایه میرود تا با طوطی کاسکو آنان بازی کند اما دست برقضا شاهد. وقوع یک. قتل. میشود. و. نهایتن قاتل. ناچار. بین دو راهی. گیر میکند. اینکه. او. را هم بقتل برساند یا....؟    عاقبت. کودک را. ربوده. و فرار میکند. و نهایتن. برایش برایش. در نقش یک مادر. برایش غمخوار و پشتیبان میشود و او را بزرگ میکند که.... 

خاداان  کوتاه      راز یک تقدیر  تلخ   
♠♣♥♦صفح
وبلاگ بلاگفا شین   
 قبل اینکه گوشیم زنگ بخوره بلند میشم و خاموشش میکنم الان حس خنثی کردن بمب دارم
مانتو مشکی ام رو میپوشم جنسش خیلی نرمه با یه شال باربری و کیف و کفش ستش و لی یخی ارایش هم باشه ارایشگاه
مهسان زلزله دایناسور بیا دیگه
سلام ابجی چه ناز شدی خبریه ؟
مامان - نه بابا اخه کی به این نگاه میکنه تا تو هستی ؟
مامان من امروز یکم دیرتر میام
مامان - کجا به سلامتی ؟
میرم دنبال پدر مادر واقعیم بگردم بی شوخی ی سر شاید برم پیش سمیرا فعلا بای نفسم
خ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها